Pořídit si dům u moře je snazší, než si myslíte.

Datum: 5.11.2019
Skoro každý z nás někdy snil o tom vlastnit dům u moře… Ta možnost trávit několik měsíců v roce na terase s výhledem na úchvatně křišťálové moře, nedotčenou přírodu a nádherný západ slunce, je dnes snazší. Vlastnit dům, který leží jen pár metrů od pláže, už není výsadou jen těch nejbohatších.

Detail článku zde ...

Jak se připravit na prohlídku nemovitosti?

Datum: 10.10.2019
Chystáte-li se na prohlídku nemovitosti, kterou jste si vybrali, připravte se na ni. Naše rada zní, připravte si nejen otázky, které budete klást na místě, ale předchozími dotazy se pokud možno připravte na to, co uvidíte.Vyhnete se tak mnohým překvapením, která mohou být i nepříjemná, a zůstanou pak už jen ta příjemná.

Detail článku zde ...

Nárůst cen nemovitostí k bydlení v zemích EU od roku 2010

Datum: 4.9.2019
Jak je patrné z níže uvedeného přehledu, nárůst cen nemovitosti v Čechách byl druhý nejvyšší v Evropě. Chorvatsko je na opačné straně žebříčku, nárůst cen byl pátý nejnižší. Vzhledem k výraznému růstu příjmů české střední třídy a českých podnikatelek a podnikatelů jsou nemovitosti v Chorvatsku relativně levnější a levnější

Detail článku zde ...

Proč se vyplatí pořídit si dům v Chorvatsku?

Datum: 25.7.2019
Každý úspěšný podnikatel se musí po odříkání a dřině rozhodnout, jak naložit se svým zaslouženým ziskem. Zabezpečit rodinu, dál rozvíjet firmu, pořídit si bydlení, akcie nebo podílové fondy… a co pak?

Detail článku zde ...

Apartmany s garantovaným příjmem až 8,5 %

Datum: 28.8.2017
Apartmánový hotel Romance Paris může být i zajímavá investice. Pro zájemce o investici do nemovitostí prodávající nabízí několik forem garantovaného hrubého příjmu. Nejvyšší je 8,5% ročně po dobu pěti let. Podrobné informace o jednotlivých variantách investice Vám rádi posytneme.

Detail článku zde ...

Chcete koupit nemovitost u moře? Zkuste Chorvatsko

Datum: 16.8.2017

Apartmány Svatý Joan u bulharského Sozopolu v plném provozu

Datum: 16.8.2017

Pokračující růst zájmu o nemovitosti ve Španělsku

Datum: 11.8.2017

Realitní investice s garantovaným výnosem na Kapverdách ve hledáčku českých investorů

Datum: 29.6.2017

Investiční apartmány v Bulharsku u moře

Datum: 1.6.2017